Start

Godziny otwarcia: poniedzialek-sobota: 9:00-21:00 | niedziela: 10:00-20:00

ul. Adama Mickiewicza 12, Racibórz

Kreatywne Mikołajki w Galerii Młyńskiej!

Spotkanie ze Świętym Mikołajem i jego świtą, dekorowanie czekoladowych mikołajkowych figurek oraz pamiątkowe zdjęcia w Mikołajowym fotokąciku – to przedsmak świąt, jaki czekać będzie na wszystkich gości Galerii Młyńskiej już 8 grudnia (sobota).

Coraz wyraźniej czuć świąteczną atmosferę. Wypełni ona również Galerię Młyńską, gdzie 8 grudnia odbędą się mikołajkowe atrakcje dla mniejszych i większych miłośników świątecznej atmosfery.

Przez sześć godzin w pasażu galerii odbywać się będą kreatywne warsztaty świąteczne polegające na dekorowanie czekoladowych figurek Świętego Mikołaja. Goście będą mieli do dyspozycji smakowite kolorowe posypki, czekoladowe farbki oraz słodkie długopisami. Każdy przygotowany mikołajek zostanie zapakowany w foliowy woreczek.

Do dyspozycji naszych gości będzie również Święty Mikołaj w towarzystwie swoich pomocników: skrzatów i śnieżynek. Na specjalnym mikołajowym tronie będzie można sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem. Na pewno nie zabraknie też słodkich prezentów.

Zapraszamy na mikołajkowe atrakcje do Galerii Młyńskiej w sobotę 8 grudnia. Wspólna zabawa rozpocznie się o godzinie 12.00 i potrwa do godziny 18.00.