Start

Godziny otwarcia: poniedzialek-sobota: 9:00-21:00 | niedziela: 10:00-20:00

ul. Adama Mickiewicza 12, Racibórz

Konkurs urodzinowy Galerii Młyńskiej 15 - 20 maja

Wielki tort, turniej gier XXL dla dzieci, specjalne rabaty najemców oraz konkurs z nagrodami to tylko wybrane atrakcje przygotowane w ramach świętowania z okazji dziewiątych urodzin Galerii Młyńskiej.

Świętowanie rozpocznie się już w poniedziałek 15 maja, kiedy to wystartuje się konkurs urodzinowy. w którym do wygrania jest między innymi. Robiąc zakupy za minimum 50 złotych w dniach 15-20 maja klienci Galerii Młyńskiej mogą wygrać między innymi 50 calowy telewizor, drony latające i bony zakupowe.

Co zrobić aby wygrać? Wystarczy zrobić zakupy w dniach 15-20 maja za minimum 50 złotych (max na 2 paragonach), zgłosić się do punktu promocyjnego ustawionego na pasażu obok księgarni Bookszpan. Na otrzymanej karcie należy wpisać liczbę policzonych świec ustawionych na torcie urodzinowym, a następnie kartę wrzucić do urny. Osoby które poprawnie określą liczbę świec lub będą najbliżej poprawnej ilości wygrywają nagrody.

W sobotę 20 maja od godziny 13:00 rozpocznie się event urodzinowy z atrakcjami dla dzieci w postaci turnieju gier XXL – bierki, karty memmory, waty cukrowej, malowaniem buzi oraz nagrodami dla uczestników. W tym dniu będą obowiązywać specjalne rabaty przygotowane przez najemców Galerii Młyńskiej sięgające nawet - 50%.

O godzinie 17:00 odbędzie się finał konkursu urodzinowego wraz z wręczeniem nagród oraz poczęstunkiem urodzinowym tortem.

Szczegóły konkursu oraz eventu urodzinowego znajdują się na stornie www.galeria-mlynska.pl