Start

Godziny otwarcia: poniedzialek-sobota: 9:00-21:00 | niedziela: 10:00-20:00

ul. Adama Mickiewicza 12, Racibórz

Konkurs na „Sylwestrowy wyjazd do Wenecji” rozstrzygnięty!

Znamy zwycięzcę finału konkursu „Wygraj sylwester w Wenecji", zorganizowanego wspólnie przez portal Nowiny.pl, Biuro Podróży "Siesta" oraz Galerię Młyńską z Raciborza. Przypomnijmy, że uczestnicy konkursu by wygrać główną nagrodę musieli zebrać jak najwięcej paragonów za zakupy w sklepach Galerii Młyńskiej w Raciborzu o wartości min. 30 złotych. Osoba z największa ilością paragonów wygrywała nagrodę główną. Finał konkursu odbył się 21 listopada w Galerii Młyńskiej o godzinie 17:00.

Zwycięzcą okazał się Kamil Uryga z Raciborza, który zebrał aż 13 paragonów. - To pierwsza wygrana nagroda w moim życiu. Nie miałem planów na sylwestra i się udało - przyznał po otrzymaniu nagrody szczęśliwy mieszkaniec Raciborza. Zdradził, że w podróż zabierze koleżankę i ma nadzieję na świetną zabawę w mieście, którego jeszcze nie odwiedził.

Oprócz voucheru na wycieczkę do Wenecji organizatorzy rozdali również dodatkowe nagrody w postaci bonów o wartość 50 zł do sklepu okazje.nowiny.pl - wszystko za pół ceny. Bony otrzymały: Mariola Drewicz i Aneta Pempuś - obie z Raciborza.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!