Start

Godziny otwarcia: poniedzialek-sobota: 9:00-21:00 | niedziela: 10:00-20:00

ul. Adama Mickiewicza 12, Racibórz

Festiwal Futbolu z Galerią Młyńską

Galeria Młyńska i Fundacja Fun&Play zaprasza na „Festiwal Futbolu” Turniej piłki nożnej dla dziewcząt i chłopców rozegrany zostanie 8 października. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

8 października, w godzinach od 8:00 do 18:00, w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Łąkowej 31 rozegrany zostanie turniej „Festiwal Futbolu” dziewcząt i chłopców urodzonych w 2007 roku i młodszych.

Podczas turnieju wystąpi 10 drużyn z Raciborza i okolic. W sumie, o miano najlepszego zespołu rywalizować będzie około 120 młodych adeptów piłki nożnej.

Organizatorem turnieju piłki nożnej „Festiwal Futbolu” jest Fundacja Sportowa „Fun&Play”, której głównym celem jest organizacja imprez sportowych na bardzo wysokim, profesjonalnym poziomie oraz wspieranie i rozwój klubów piłkarskich z okolic Raciborza. Podczas październikowej rywalizacji, uczestnicy (kluby), oprócz śwetnej zabawy, pucharów, medali i nagród indywidualnych, otrzymają profesjonalny sprzęt do trenowania o wartości 2000 zł. Partnerem wydarzenia jest Galeria Młyńska, która dla zwycięskiej drużyny ufundowała markowe plecaki.

Po zakończeniu turnieju w Galerii Młyńskiej odbędzie się wystawa fotograficzna dokumentująca przebieg imprezy.